SMAJ26CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ26CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2445044
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 11.9A 1uA 26V 28.9V 42.1V 500W Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS