SMCJ26CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMCJ26CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2624863
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 26V 28.9V 35.6A 42.1V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS