MASMCJLCE10AE3
MFR.Part #
MASMCJLCE10AE3
JLCPCB Part #
C2627232
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 10V 11.1V 17V 88A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)