MXSMCJ26CAE3
MFR.Part #
MXSMCJ26CAE3
JLCPCB Part #
C2628208
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 26V 28.9V 35.6A 42.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS