MXSMBJ13CAE3/TR
MFR.Part #
MXSMBJ13CAE3/TR
JLCPCB Part #
C3708087
Package
SMBJ(DO-214AA)
Description
13V 14.4V 21.5V 27.9A 600W Bidirectional TVS SMBJ(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS