MXPLAD18KP14CA
MFR.Part #
MXPLAD18KP14CA
JLCPCB Part #
C2633304
Description
-55℃~+150℃ 14V 15.6V 18kW 23.2V 776A Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS