MXSMCJ15CAE3/TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXSMCJ15CAE3/TR
JLCPCB Part #
C2449400
Package
SMCJ(DO-214AB)
Description
1.5kW 15V 16.7V 24.4V 61.5A TVS SMCJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS