MXPLAD36KP15CA
MFR.Part #
MXPLAD36KP15CA
JLCPCB Part #
C2632921
Description
-55℃~+150℃ 1.396kA 15V 16.7V 25.8V 36kW 750uA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS