MXPLAD36KP45CA
MFR.Part #
MXPLAD36KP45CA
JLCPCB Part #
C2632937
Description
-55℃~+150℃ 10uA 36kW 45V 496A 50V 72.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS