MXLPLAD30KP36A
MFR.Part #
MXLPLAD30KP36A
JLCPCB Part #
C2633037
Description
-55℃~+150℃ 30kW 36V 40V 516A 58.1V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS