MAPLAD30KP130A
MFR.Part #
MAPLAD30KP130A
JLCPCB Part #
C2630857
Description
-55℃~+150℃ 130V 142A 144V 209V 30kW Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)