MXPLAD15KP70CA
MFR.Part #
MXPLAD15KP70CA
JLCPCB Part #
C2632616
Description
-55℃~+150℃ 10uA 113V 132A 15kW 70V 77.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS