MXPLAD18KP20CA
MFR.Part #
MXPLAD18KP20CA
JLCPCB Part #
C2633288
Description
-55℃~+150℃ 18kW 20V 22.2V 32.4V 556A Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS