MXPLAD15KP51CA
MFR.Part #
MXPLAD15KP51CA
JLCPCB Part #
C2633758
Description
-55℃~+150℃ 15kW 183A 51V 56.7V 82.4V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS