MXPLAD15KP15CA
MFR.Part #
MXPLAD15KP15CA
JLCPCB Part #
C2633654
Description
-55℃~+150℃ 15V 15kW 16.7V 24.4V 618A Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS