MPLAD30KP40A/TR
MFR.Part #
MPLAD30KP40A/TR
JLCPCB Part #
C2449399
Description
-55℃~+150℃ 10uA 30kW 40V 44.4V 468A 64.5V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS