15KPA90E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
15KPA90E3/TR13
JLCPCB Part #
C2448960
Description
-55℃~+175℃ 110.1V 15kW@10/1000us 2uA 90V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS