MPLAD6.5KP26AE3
MFR.Part #
MPLAD6.5KP26AE3
JLCPCB Part #
C2625635
Description
10uA 154A 26V 28.9V 42.1V 6.5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS