MXLSMCJ7.5CAE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXLSMCJ7.5CAE3
JLCPCB Part #
C2628465
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 100uA 116.3A 12.9V 7.5V 9.21V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS