8.0SMDJ43A
MFR.Part #
8.0SMDJ43A
JLCPCB Part #
C1983748
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 115.3A 43V 47.8V 69.4V 8kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS