MXLSMCG7.5CAE3
MFR.Part #
MXLSMCG7.5CAE3
JLCPCB Part #
C2628263
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
1.5kW 116.3A 12.9V 7.5V 8.33V TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS