MXLSMLJ7.5CAE3
MFR.Part #
MXLSMLJ7.5CAE3
JLCPCB Part #
C2629567
Description
-65℃~+150℃ 100uA 12.9V 232.6A 3kW 7.5V 8.33V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS