SMC3K51CA-M3/9A
MFR.Part #
SMC3K51CA-M3/9A
JLCPCB Part #
C1983578
Description
-55℃~+150℃ 2uA 36.4A@10/1000us 3kW@10/1000us 51V 62.7V 82.4V Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS