MXLSMCJ75CAE3
MFR.Part #
MXLSMCJ75CAE3
JLCPCB Part #
C2628461
Description
1.5kW 12.4A 121V 1uA 75V 83.3V Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS