PIC18LF25K83-E/SS
MFR.Part #
PIC18LF25K83-E/SS
JLCPCB Part #
C641903
Package
SSOP-28-208mil
Description
-40℃~+125℃ 1.8V~3.6V 12bit 1KB 25 2KB 32KB 5bit 64MHz 8 Bit Built-in FLASH PIC SSOP-28-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS