MXLPLAD6.5KP18A
MFR.Part #
MXLPLAD6.5KP18A
JLCPCB Part #
C2632416
Description
18V 20V 223A 29.2V 6.5kW TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS