MPLAD15KP110CA
MFR.Part #
MPLAD15KP110CA
JLCPCB Part #
C3714095
Description
-55℃~+150℃ 10uA 110V 122V 15kW 177V 84A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)