MXLPLAD6.5KP13A
MFR.Part #
MXLPLAD6.5KP13A
JLCPCB Part #
C2627584
Description
13V 14.4V 21.5V 302A 6.5kW TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS