MXPLAD18KP43CA
MFR.Part #
MXPLAD18KP43CA
JLCPCB Part #
C2633278
Description
-55℃~+150℃ 18kW 260A 43V 47.8V 69.4V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS