MXLPLAD36KP75A
MFR.Part #
MXLPLAD36KP75A
JLCPCB Part #
C2630792
Description
-55℃~+150℃ 10uA 121V 298A 36kW 75V 83.3V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS