MXPLAD30KP110A
MFR.Part #
MXPLAD30KP110A
JLCPCB Part #
C2631658
Description
-55℃~+150℃ 110V 122V 168A 177V 30kW TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS