MXLPLAD36KP45A
MFR.Part #
MXLPLAD36KP45A
JLCPCB Part #
C2630855
Description
-55℃~+150℃ 10uA 36kW 45V 496A 50V 72.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS