MPLAD36KP150CA
MFR.Part #
MPLAD36KP150CA
JLCPCB Part #
C3706482
Description
-55℃~+150℃ 10uA 149A 150V 167V 243V 36kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)