MPLAD6.5KP16CA
MFR.Part #
MPLAD6.5KP16CA
JLCPCB Part #
C2625455
Description
-55℃~+150℃ 16V 17.8V 250A 26V 6.5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)