MXLPLAD30KP75A
MFR.Part #
MXLPLAD30KP75A
JLCPCB Part #
C2633227
Description
-55℃~+150℃ 121V 246A 30kW 75V 83.3V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS