MXLPLAD30KP78A
MFR.Part #
MXLPLAD30KP78A
JLCPCB Part #
C2633200
Description
-55℃~+150℃ 126V 240A 30kW 78V 86.7V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS