MXLPLAD30KP70A
MFR.Part #
MXLPLAD30KP70A
JLCPCB Part #
C2633203
Description
10uA 113V 264A 30kW 70V 77.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS