MXLPLAD30KP78CA
MFR.Part #
MXLPLAD30KP78CA
JLCPCB Part #
C2632285
Description
-55℃~+150℃ 10uA 126V 240A 30kW 78V 86.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS