MXL1.5KE250CAE3
MFR.Part #
MXL1.5KE250CAE3
JLCPCB Part #
C2628572
Package
CASE-1
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 214V 237V 344V 5A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS