MXLPLAD30KP28A
MFR.Part #
MXLPLAD30KP28A
JLCPCB Part #
C2633072
Description
-55℃~+150℃ 28V 30kW 31.1V 46.4V 645A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS