MXLPLAD18KP64A
MFR.Part #
MXLPLAD18KP64A
JLCPCB Part #
C2631109
Description
-55℃~+150℃ 103V 10uA 175A 18kW 64V 71.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS