MXLPLAD18KP24A
MFR.Part #
MXLPLAD18KP24A
JLCPCB Part #
C2631830
Description
-55℃~+150℃ 10uA 18kW 24V 26.7V 38.9V 463A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS