MPLAD30KP51A/TR
MFR.Part #
MPLAD30KP51A/TR
JLCPCB Part #
C2449452
Description
-55℃~+150℃ 10uA 30kW 366A 51V 56.7V 82.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS