MXLPLAD15KP64A
MFR.Part #
MXLPLAD15KP64A
JLCPCB Part #
C2633467
Description
103V 10uA 147A 15kW 64V 71.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS