MXLPLAD18KP60A
MFR.Part #
MXLPLAD18KP60A
JLCPCB Part #
C2631112
Description
-55℃~+150℃ 186A 18kW 60V 66.7V 96.8V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS