MART100KP70AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MART100KP70AE3
JLCPCB Part #
C2635267
Package
DO-204AR
Description
100kW 138V 70V 77.8V Bidirectional TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)