MXLPLAD18KP10A
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXLPLAD18KP10A
JLCPCB Part #
C2633234
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 1.059kA 10V 11.1V 17V 18kW 45uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS