25LC080DT-I/ST
MFR.Part #
25LC080DT-I/ST
JLCPCB Part #
C2062443
Package
TSSOP-8
Description
-40℃~+85℃ 10MHz 2.5V~5.5V 5ms 8Kbit TSSOP-8 EEPROM ROHS