MPLAD36KP130CA
MFR.Part #
MPLAD36KP130CA
JLCPCB Part #
C2631021
Description
-55℃~+150℃ 10uA 130V 144V 173A 209V 36kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)