MXPLAD18KP60CAE3
MFR.Part #
MXPLAD18KP60CAE3
JLCPCB Part #
C2632552
Description
-55℃~+150℃ 186A 18kW 60V 66.7V 96.8V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS